Přepne na úvodní stránku

Váš prohlížeč nepodporuje přehrávání flash animace.

O společnostiProduktyObchodReferenceKontakty
Interiérové žaluzie
Interiérové žaluzie
Venkovní žaluzie
Venkovní žaluzie
Venkovní rolety
Venkovní rolety
Látkové rolety
Látkové rolety
Markýzy
Markýzy
Římské rolety
Římské rolety

Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu
Záclonový program
Záclonový program
Shrnovací dveře a stěny
Shrnovací dveře a stěny
Garnýže
Garnýže
Plissé
Plissé
Japonské stěny
Japonské stěny
bok1 bok4
bok2 Profil firmy. Tisknout tuto stranu  
bok3

Jsme firmou, která se zabývá výrobou, prodejem, poradenstvím a montáží v oblasti protisluneční a dekorační techniky.

Náš sortiment tvoří:

Žaluzie:

 • Hliníkové vnitřní žaluzie
 • Bambusové vnitřní žaluzie
 • Látkové vnitřní žaluzie
 • Hliníkové venkovní žaluzie
Vnitřní (interierové) žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou vnitřních žaluzií je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Rolety:

 • Hliníkové venkovní rolety
 • Látkové vnitřní rolety
Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost.
Textilní rolety jsou velmi vkusným a také dalším efektivním stínícím prvkem, stejně jako i otázkou životního stylu. S pestrou nabídkou látek, jejich různých barevných odstínů a druhů potom textilní rolety líbivě doplňují Váš bytový interiér, vnášejí do něj příjemnou atmosféru a elegantně dotváří kouzlo vašeho domova.

Markýzy:

 • Látkové fasádní stínění
 • Markýzy
 • Stínění zimních zahrad
Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům.

Plissé:

Vychutnejte si elegantní rytmus Plissé ve Vašich oknech. Uspořádané a úhledné sklady látky vytvářejí „cik-cak” design, který procházející světlo modeluje do příjemné a neopakovatelné harmonie. Se čtyřmi různými úrovněmi průhledností látek se rozhodnete pro přesně tolik soukromí a světla kolik potřebujete.
Velmi zajímavá je i varianta „shora dolů / zespoda nahoru”, která Vám umožní užívat si příjemné denní světlo a současně stínit, nebo chránit soukromí přesně tam, kde potřebujete. Řešení Plissé od nás je jednoduše okouzlující.

Římské rolety:

Římské rolety mají, oproti roletám běžným, látku odspoda skládanou. Vyráběné jsou především z lehčí látky. Jsou velice dekorativní.
Dodáváme kompletní mechanismus římské rolety s řetízkovým ovládáním, s látkou skládanou po segmentech nebo se svislou řasící páskou. Na přání vyrábíme i látku rolety z vlastního materiálu.

Japonské stěny:

Populární a exotické japonské stěny jsou často vyhledávaným doplňkem. Základem je posuvný mechanismus, řízený podobně jako vertikální žaluzie, který zajišťuje posouvání stěny z látky mezi místnostmi či oddělenými částmi místností a prostor.
Japonské posuvné stěny z panelů, dle přání 1-5 kolejniček, možno skládat k jedné nebo oběma stranám. Dodáváme komplet mechanismus s možností dodání látek.

Sítě proti hmyzu:

 • Pevné okenní a dveřní sítě proti hmyzu
 • Rolovací okenní a dveřní sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Je dodáván v barvě bílé a hnědé.

Shrnovací dveře a stěny:

 • Shrnovací dveře koženkové
 • Shrnovací dveře dřevěné
 • Shrnovací dveře plastové
 • Shrnovací stěny
Shrnovací dveře a stěny jsou harmonikového typu, určené do dveřních otvorů i pro oddělení prostoru. Jsou vyrobeny z koženkových i plastových dílů, které vytvářejí zajímavý reliéfní povrch. Konstrukčně jsou vytvořeny pro zavěšení do nadpraží provedeného na stropech, nebo průvlacích. Výhodou je, že při montáži není potřeba narušovat podlahové krytiny, dále možnost uzamykání na vložku FAB a u menších šíří blokování proti zpětnému pohybu (příchytky).

Záclonový program:

 • Záclonové tyče
 • U háčky
Záclonové tyče se montují nad okna, kde mohou být doplněny o U kolejničky a jsou velice pěkným a levným řešením pro zavěšení záclon a závěsů. Záclony jsou na tyče buď navlečeny, nebo jsou v nasunutých kruhových háčcích a kroužcích. Tyč je opatřena koncovkami. Záclonové tyče dodáváme dle zákazníkova přání až do délky 6 m jako jeden kus. Průměr tyče je 16, 20 a 28 mm, široký výběr barev, stylů a jejich kombinací.
Použitý materiál: dřevo, plast, kov. K výběru je též velké množství koncovek, háčků a úchytů.
U-kolejnička se používá k záclonové tyči 28 mm. Upíná se na držák záclonové tyče na strop, nebo na stěnu a lze s ní tak vytvořit stylovou záclonovou tyč se závěsem.

Garnýže:

 • Garnýže
 • Systémy výměn záclon
Garnýže slouží k uchycení závěsů a záclon. Montují se nad okenní výklenek, záclony a závěsy jsou uchyceny skřipci, nebo háčky v kolejničkách.
Garnýže jsou vyráběny dle objednané délky, v délce až 5 m jako jeden kus. Prodáváme 10 různých typů povrchu v 8 různých odstínech. Garnýže jsou vybaveny 1-3 dřevotřískovými vodícími lištami, se systémem výměny záclon MARATHON nebo FLIX .
  copyright
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS! Valid HTML 4.01 Transitional
TOPlist mapa  
Made By iDev.cz, Design By 1level.com